Stół loftowy LOFT No.1 stół industrialny 180/100cm

Stan: Nowy
Transakcje: Sprzedam
Kluczowym elementem w relacjach między ludźmi jest bez wątpienia czas spędzany w gronie najbliższych. Model LOFT No.1 stworzyliśmy z myślą o tym co proste, bezinteresowne i najważniejsze - z myślą o wspólnych i pozytywnych chwilach. Specjalnie dla Ciebie przedstawiamy stół, przy którym spędzisz wiele momentów na rozmowach z najbliższymi.

Stół LOFT No.1 to ekstremalnie solidna konstrukcja. Nogi stołu to stara stal, którą uformowaliśmy w niespotykany i niezniszczalny kształt. Wyjątkowo masywne i stabilne nogi zostały wypalone ręcznie ze starych elementów fabrycznych. Każdy kolejny egzemplarz może mieć dzięki temu nieznaczne różnice w fakturze stali. To właśnie różnice indywidualne, które czynią ten model absolutnie zjawiskowym. Potężne elementy konstrukcyjne są skręcane i wykończone ręcznie szczotkowanymi miedzianymi rurami.

Masywny blat wykonano z ręcznie rżniętego i szlifowanego drewna. Doskonale dopełnienia stalową podstawę. Wyjątkowe usłojenie, sęki, ślady noszące znamiona długiej historii i przeżyć. Ma wyglądać jak stare a nie postarzane!

Całość to efekt ręcznej pracy rzemieślników, pod bacznym okiem naszego Mistrza Produkcji. LOFT No.1 został z dumą stworzony w pracowni Loft Shop Manufacture.

Usiądziesz....?

Blat: 180/100cm - Możliwe dowolne wymiary
Wysokość całkowita: 76cm

Towar na zamówienie. Maksymalny czas realizacji to 6 tygodni.

Cena NIE zawiera w sobie kosztów transportu. Są ustalane INDYWIDUALNIE po zakupie.

Dodatkowe informacje

Brak opinii dla Stół loftowy LOFT No.1 stół industrialny 180/100cm

To ogłoszenie nie zostało jeszcze ocenione i skomentowane, bądź pierwszy!
Polska, dolnośląskie, Jelcz-Laskowice, Ul. Inżynierska 7